Marcel's Green Soap Wasverzachter Mandarin & Osmanthus

Marcel's Green Soap Wasverzachter voor een extra lange geurbeleving. Met de premium geur van Mandarijn & Osmanthus. Tip: Combineer met het bijpassende Wasmiddel Mandarijn & Osmanthus voor een heerlijke geurexplosie.

Mandarijn & Osmanthus
Niet schrikken als je was ineens beter ruikt dan jij. De combinatie van lichtzoete mandarijn en de elegante, bloemige noot van osmanthus zorgt voor een verfijnde geur met een zachte, zonnige twist. Jouw wasdagen hebben vanaf nu een gouden randje!

- Premium geur die ook na wassen en drogen lang blijft hangen
- 100% gerecyclede plastic fles
- Microplastic-vrije formule (ECHA-definitie)
- Vegan

Ingredienten
Aqua, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Isopropyl Alcohol, L-(+)-Lactic Acid, Sodium Benzoate

Gebruik
Marcel's Green Soap Wasverzachter voor een extra lange geurbeleving. Met de premium geur van Mandarijn & Osmanthus. Fles leeg? Vul ‘m eenvoudig bij met de Wasverzachter Refill Mandarijn & Osmanthus en bespaar plastic! Tip: Combineer met het bijpassende Wasmiddel Mandarijn & Osmanthus voor een heerlijke geurexplosie.

Waarschuwingen
Alleen voor uitwendig gebruik. Buiten het bereik van kinderen houden. Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden.

Fabrikant / Distributeur
The Green Soap Company
Merk
Marcel's Green Soap
Referentie
200966
Aantal in voorraad
4 Items
Merk
Marcel's Green Soap
Inhoud
750ml
ean13
8721516201171
Nieuw

Wasverzachter Mandarin & Osmanthus

 4,69 morgen in huis
200966
750ml
8721516201171

Voor 20:30 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €50,-

Klanten geven ons een 9,2

100 dagen bedenktijd

Altijd scherp geprijsd

Gecertificeerd drogist in dienst

65.000 artikelen op voorraad



Commentaar (0)

Wasverzachter Mandarin &...

 4,69