Heltiq Snelverband gerold nr. 3 10 x 12cm

HeltiQ Gerold Snelverband is een fixatiewindsel met een niet verklevend wondkussen in één, waarmee op een snelle manier sterk bloedende wonden steriel kunnen worden afgedekt. Het snelverband heeft een hoog absorptievermogen, is sterk, zacht, hypoallergeen en ventilerend

Gebruik
Voor het snel afdekken van wonden

Aanwijzigingen voor gebruik
1. Open het gerold snelverband en rol het eerste stukje van het verband uit tot net voorbij het wondkussen. 2. Leg het wondkussen op de wond, beweeg het wondkussen niet. 3. Zet het wondkussen vervolgens vast door het elastisch windsel aan beide zijden van het wondkussen rond bijvoorbeeld de arm of het been te wikkelen.

Bewaaradvies
Bewaar het gerold snelverband op een droge en donkere plaats in de oorspronkelijke, ongeopende verpakking. Het gerold snelverband blijft dan steriel gedurende de houdbaarheidstermijn, welke vermeld staat op de verpakking. Steriliteit gewaarborgd, tenzij de houdbaarheidsdatum is verstreken, de verpakking geopend of beschadigd is.

Medisch hulpmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter.

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Utermohlen NV
Merk
Heltiq
Referentie
225865
Aantal in voorraad
58 Items
Merk
Heltiq
Inhoud
1st
ean13
8717484789032
Nieuw

Snelverband gerold nr. 3 10 x 12cm

 2,79 morgen in huis
225865
1st
Heltiq
8717484789032

Voor 20:30 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €50,-

Klanten geven ons een 9,2

100 dagen bedenktijd

Altijd scherp geprijsd

Gecertificeerd drogist in dienst

65.000 artikelen op voorraad



Commentaar (0)

Snelverband gerold nr. 3 10...

 2,79