• -  10,84
  • -  10,84
Chi Bijenwas bio

In de natuurlijke huidverzorging is bijenwas een belangrijk ingrediënt. Het geeft stevigheid aan een product, sluit de huid niet af en heeft van zichzelf huidverzorgende eigenschappen. Het is een heerlijk product om balsems en zalven mee te maken!  

Bijenwas is goed voor een droge huid: het heeft een beschermende werking en helpt het uitdrogen van de huid te voorkomen.  

Werkbijen maken de was met behulp van wasklieren die zich aan beide zijden van de buik bevinden. De uitgescheiden vloeibare was stolt in de buitenlucht en vormt zo kleine wasplaatjes. Het wordt door de bijen in vorm gekneed en gebruikt voor de ratenbouw waarin de honing wordt opgeslagen. Nadat de honing uit de raten geslingerd is, wordt de was met heet water gesmolten, gefilterd en in vormen gedaan. Zo ontstaat de gele bijenwas met zijn honingachtige geur. 

  •  
    - Verzacht en beschermt de huid 

  • - Ideale basis voor een balsem 

  • - Speciaal voor de droge huid 

  • - Sluit de huid niet af 

  • - 100% puur en biologisch 



Werkzame bestanddelen
Bijenwas (Cera Alba)

Waarschuwingen
Alleen voor uitwendig gebruik.

Bewaaradvies
Afgesloten bewaren bij kamertemperatuur.

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Chi International BV
Merk
CHI
Referentie
290191
Aantal in voorraad
5 Items
Merk
CHI
Inhoud
500gr
ean13
8714243056374
Nieuw

Bijenwas bio

 59,11
 69,95
morgen in huis
290191
500gr
CHI
8714243056374

Voor 20:30 besteld, morgen in huis

Gratis verzending vanaf €50,-

Klanten geven ons een 9,2

100 dagen bedenktijd

Altijd scherp geprijsd

Gecertificeerd drogist in dienst

65.000 artikelen op voorraad



Commentaar (0)

Bijenwas bio

 59,11  69,95